конспект уроку протипожежна безпека в школі

Конспект на урок Інклюзивна освіта скачати. — Які правила протипожежної безпеки вам відомі? — Чим небезпечне порушення цих правил? — Що слід робити, щоб не «допомогти» спалахнути пожежі? — Коли необхідно викликати пожежників? — Із якими новими правилами протипожежної безпеки ви ознайомилися? VIІ. Домашнє завдання.


Правила пожежної безпеки у школі. Оповіщення про пожежу. Первинні засоби пожежогасіння. Алгоритм дій під час пожежі в громадському приміщенні. Мета: продовжувати формувати в учнів поняття небезпеки при пожежах; розглянути правила пожежної безпеки у школі, первинні засоби пожежогасіння, опрацювати алгоритм дій під час пожежі в громадському приміщенні. Матеріали та обладнання: методичний комплект (підручник «Основи здоров’я.


Народна Освіта » Основи здоров'я » Урок 9. Правила пожежної безпеки у школі. Оповіщення про пожежу. Первинні засоби пожежогасіння. Тип уроку: комбінований (вивчення нового матеріалу, виконання практичної вправи). Хід уроку. У цьому випадку існують відповідні правила протипожежної безпеки. Усі місця, де може збиратися велика кількість людей, повинні мати: пожежну сигналізацію — щоб швидше повідомити про пожежу


Пожежна безпека (виховна година). Тема виховної години. Пожежна безпека. Мета виховної години. поглибити знання школярів про причини і обставини виникнення пожеж; згадати правила протипожежної безпеки для учнів; розвивати у учнів навички користування засобами пожежогасіння; виховувати обережність й відповідальність. Виховна бесіда з безпеки життєдіяльності (БЖД) на тему "Пожежна безпека" рекомендована для проведення з учнями 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Про що йдеться у виховній бесіді: Що таке пожежа. Причини виникнення пожежі. Правила пожежної безпеки для учнів у Конспекти уроків 10 клас.


Урок № 18. Пожежна безпека. Мета уроку: розглянути правила поведінки під час пожеж; розвивати практичні вміння та навички поводження із засобами пожежогасіння. Очікувані результати: учні повинні називати причини та умови виникнення пожеж, наслідки пожеж; учні повинні розпізнавати ознаки отруєння при пожежах; учні повинні розуміти необхідність уміння вибору тих чи інших засобів пожежогасіння відповідно до типу займистої речовини; учні повинні вибирати оптимальні шляхи евакуації з приміщень; учні повинні повідомляти відповідні служби про пожежу, сусідів, батьків; учні повинні дотримуватися прави


План-конспект уроку з основ здоров’я у 3 класі. Мета ‑ розширювати знання про правила поведінки у школі; формувати навички безпечної поведінки у спортивному залі, їдальні, на східцях, під час проведення рухливих ігор на перервах, у позаурочний час; виховувати відповідальність за свою поведінку. У додатках – дидактичні матеріали до уроку. План-конспект уроку з основ здоров’я у 3 класі. Мета ‑ розширювати знання про правила поведінки у школі; формувати навички безпечної поведінки у спортивному залі, їдальні, на східцях, під час проведення рухливих ігор на перервах, у позаурочний час; виховувати відповідальність за свою поведінку. У додатках – дидактичні матеріали до уроку.


Пожежна безпека. Мета уроку: розглянути правила поведінки під час пожеж; розвивати практичні вміння та навички поводження із засобами пожежогасіння. Очікувані результати: учні повинні називати причини та умови виникнення пожеж, наслідки пожеж; учні повинні розпізнавати ознаки отруєння при пожежах; учні повинні розуміти необхідність уміння вибору тих чи інших засобів пожежогасіння відповідно до типу займистої речовини; учні повинні вибирати оптимальні шляхи евакуації з приміщень; учні повинні повідомляти відповідні служби про пожежу, сусідів, батьків; учні повинні дотримуватися правил пожежної безпеки


«Основи пожежної безпеки», тема уроку «Причини виникнення пожеж. Пожежонебезпечні властивості властивості речовин. Організаційні та технічні протипожежні заходи.» Пожежна безпека – стан об’єкта не виключаючий можливість пожежі, а у випадку її виникнення вживають необхідні заходи щодо усунення пожежі. Протипожежний режим – комплекс встановлених норм і правил поведінки людей, виконання робіт і експлуатації об’єкта, спрямованих на забезпечення пожежної безпеки. Пожежна безпека забезпечується організаційними та технічними заходами: Організаційні: Розробка правил, інструкцій, інструктажів протипожежної безпеки; Інструктування


До уроку. Toggle navigation. Конспекти уроків. Історія України. Англійська. виховувати серйозне ставлення до правил пожежної безпеки. Результати навчання. Наприкінці заняття учні мають уміти 2) Повідомлення теми уроку, постановка мети й завдань уроку. 3) Зворотній зв'язок, перевірка домашнього завдання, учні презентують плани своїх квартир (будинків). 4) Мозковий штурм: «В яких приміщеннях, зображених на ваших планах може виникнути пожежа?». 5) Вправа: «Я можу використати вогонь…». група 2 – причини виникнення пожеж у школі; група 3 – причини виникнення пожеж у квартирі. Презентації груп, обговорення.


Тема: Пожежна безпека у громадських приміщеннях. Практична робота. «Моделювання ситуації евакуації з класу, школи». Мета: сформувати необхідність дотримання правил пожежної безпеки у. громадських приміщеннях; ознайомити, як діє система виявлення пожежі та. пожежної сигналізації у школі; ознайомити з правилами користування. вогнегасником; практично провести евакуацію з приміщення школи. Обладнання: роздатковий матеріал, плакати, схеми, малюнки. Базові поняття та терміни: евакуація, первинні засоби пожежогасіння, пожежні пости. Тип уроку: комбінований. Хід уроку. І. Організаційний етап. II.


Конспект уроку. Основ здоров’я в 1 класі на тему: «Безпека у школі. Практична робота (безпечні та небезпечні місця на шкільному подвір’ї)». Мета: ознайомити учнів з правилами безпечної поведінки в школі та. Мікрорайоні школи; - визначити з учнями безпечні та небезпечні місця на шкільному подвір’ї; - формувати навички безпечної поведінки на перервах, під час навчальної праці, в позаурочний час; - спонукати учнів до виконання правил поведінки в школі; - виховувати відповідальність, дисциплінованість.


Пожежна безпека. Мета: розширити уявлення учнів про причини виникнення пожежі, про ознаки несправності обігрівальних приладів; навчати вимикати несправний електроприлад, гасити невелику пожежу; спонукати учнів до виконання правил користування обігрівальними приладами; виховувати відповідальність. Хід уроку. — Які правила протипожежної безпеки вам відомі? — Чим небезпечне порушення цих правил? — Які правила користування обігрівальними приладами ви запам’ятали? — Що слід робити, щоб не «допомогти» спалахнути пожежі? — Коли необхідно викликати пожежників? — Із якими новими правилами протипожежної безпеки ви ознайомилися?


УРОК № 27. Пожежна безпека оселі. Мета: розглянути основні причини виникнення пожеж, стадії розвитку пожеж, сформувати знання про основні аспекти пожежної охорони, заходи щодо профілактики пожеж, розглянути будову основних засобів Матеріали та обладнання: зразковий матеріал: примірники горючих, легкозаймистих матеріалів, негорючих матеріалів; зображення різних типів вогнегасників, примірник плану евакуації з приміщення на випадок пожежі, аркуші паперу, олівці, фломастери. Поняття: негорючі, легкозаймисті речовини, трикутник вогню, вогнегасник, пожежна охорона. Тип уроку: комбінований. Хід уроку. I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ. II.


Урок з правил пожежної безпеки. 4 клас. Хай дитина знає кожна. — жартувать з вогнем не можна! Мета. Прочитати правила пожежної і протипожежної безпеки і засвоїти з учнями причини виникнення пожеж та правила, які треба виконувати, щоб запобігти пожежам. Розвивати логічне мислення, уміння робити висновки. Виховувати інтерес до професії пожежного. Хід уроку. І. Організація класу. II. Повідомлення теми і мети уроку. Без крил, без рук, без ніг, А вгору піднімається. Він потрібен всюди: у будинках, у школах, на заводах. Вогонь плавить руду і допомагає людині отримати метал. — Вогонь, запалений від сонячного проміння на далекому Олімпі, несуть спортсмени-олімпійці.


Хід уроку І. Організаційний момент. – Сьогодні на уроці ми познайомимося з дуже корисними правилами – правилами протипожежної безпеки, іншими словами у нас урок обережного поводження з….А щоб закінчити моє речення потрібно відгадати загадку. Він може зігріти, зварити обід. Він плавить метал і розтоплює лід. А може і ліс велетенський спалити, Майно і будинок – усе спопелити. ІІ. Повідомлення теми й мети уроку. На уроці ми дізнаємося про види пожеж, причини їх виникнення, вивчимо правила протипожежної безпеки, переконаємося в небезпечності гри з вогнем. ІІІ. Вивчення нового матеріалу. 1.Актуаліз


Пожежна безпека в школі.Пожежна безпека в закладі освіти: хто що робитьПожежна безпека — ЗАХОДИ ОРГАНУ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ: ЗАХОДИ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ: Учні та їхні батьки:Пожежну безпеку в. Пожежна безпека в закладі освіти: хто що робить. Пожежна безпека — ЗАХОДИ ОРГАНУ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ: Заходи керівника закладу освіти: Учні та їхні батьки: Пожежну безпеку в закладі освіти забезпечують не документація, правила та інструкції, —а люди. Оглянемо, хто й за які заходи відповідає задля пожежної безпеки у школі Прем’єр-міністр доручив провести інвентаризацію всіх навчальних закладів і навести порядок у сфері пожежної безпеки.


Тиждень протипожежної безпеки провела Голінка Ірина Феодосівна. У програмі тижня проведено: - Тематична лінійка до Дня працівників пожежної охорони «Будьте з вогнем обережні. Вивчіть правила пожежні!». - Проведення калейдоскопу презентацій по темі «Це повинен знати кожен» на уроках основ здоров’я . - Диспут «Безпечне життя» (моделювання ситуацій). - Інформаційна хвилинка «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна!» . - Гра «Марафон юних пожежників» . - Виступ учасників гуртка «Твоя безпека» «Скажімо наше дружнє «НІ!» усім пожежам на Землі!». Протягом проведення тижня протипожежної безпеки учні школи були активними учасниками усіх запланованих заходів.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

японское шоу угадай маму

seagull ответы на тесты 2021

тест hrscanner ответы