розробки уроків на післябукварний період
Конспекти уроків навчання грамоти 1 клас, ДОБУКВАРНИЙ ПЕРІОД, БУКВАРНИЙ ПЕРІОД, ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД. 1. Тема уроку: Розвиток артикуляційно-вимовних умінь. Словниково-логічні вправи. Бесіда «Державні символи України». 2. Тема уроку: Письмове приладдя. Правила сидіння за партою. Ознайомлення із зошитом для письма (прописи № 1, № 2). Урок-презентація.
Урок письма, 1 клас (післябукварний період)Урок 103. Розвиток зв'язного мовлення. Велика буква в назвах міст, сіл, річокМета: закріпити знання учнів напис Урок письма (післябукварний період). Бібліотека Навчання грамоти Розробки уроків. Про матеріал. Урок письма, 1 клас (післябукварний період). Урок 103. Розвиток зв'язного мовлення.
ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД. Рекомендовано до друку Вченою радою Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (протокол № 11 від 25.06.2014 р.) Укладачі Дидактичний матеріал (післябукварний період) / Укладачі: Декунова З.В., Лавська А.М., – Суми: Ніко, 2014. – 102 с. Дидактичний матеріал стане у нагоді при підготовці до уроків учителям початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів області, які працюють за Букварем: підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів / М.С. Вашуленко, О.В. Вашуленко. © Вид-во Суми, Ніко,2014. Зміст. Вступ….. 5 1. Урок 1. Щоб розумниками стати, треба більше книг. читати.
Розробка уроку з української мови в першому класі, післябукварний період. Описи за малюнком. Мета уроку: Дати поширені знання про помідор, його застосування. Формувати вміння писати твори - описи за малюнком. Розвивати мовні навички, уміння точно добирати слова, ознаки до предметів. Удосконалювати вміння зв'язно й послідовно викладати думки. Розвивати уявлення, увагу, спостережливість. Виховувати любов та бережливе ставлення до природи. Обладнання уроку: малюнок помідора. І. Організація класу до роботи.
Головна » Матеріал для завантаження » Розробки Уроків » Навчання Грамоти. Конспекти уроків читання за підручником В.О.Науменко "Читанка. Післябукварна частина. 1 клас". · (20 мб) ] 15.03.2015, 19:40. УРОКИ ЧИТАННЯ У ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД за підручником В.О. науменко. · (20 мб) ] 15.03.2015, 19:40 -. 1.
Урок читання. Тема. Що розповідається в тексті про…? Леся Українка «Вишеньки»Мета. Ознайомити учнів з життям і творчістю Лесі Українки Місце роботи : Василівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів. Завантажити матеріал: - Післябукварний період. Урок читання. Тема. Що розповідається в тексті про…
Післябукварний період Конспекти уроків. 1 клас. До посібників «Читанка. Післябукварний період» та «Зошит для письма та розвитку мовлення у післябукварний період» (авт. Н.О. Будна, І.М. Чорненька). Тернопіль Навчальна книга — Богдан. Він містить конспекти уроків з навчання грамоти (післябукварний період), у яких запропонова-но цікаві тексти та різноманітні вправи, ігри й кросворди, творчі завдання тощо. Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних на-вчальних закладів та батьків. УДК 371.321 ББК 81.2я71. Навчальне видання Білецька О.І., Лоджук Н.Р., Голуб М.Н. Навчання грамотИ. Післябукварний період. Конспекти уроків 1 клас. до посібників «Читанка.
ВЧИМОСЯ ВІДПОВІДАТИ НА ЗАПИТАННЯ - ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД - Розробки уроків - Навчання грамоти - Письмо 1 клас ІІ семестр - (за підручником М. С. Вашуленка) - містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків навчання грамоти (письмо) у 1 класі (II семестр), складені відповідно до вимог нової навчальної програми. ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД. Урок 92. Вчимося відповідати На запитання. Мета: вчити учнів відповідати на запитання; розвивати зв'язне мовлення; розширювати словниковий запас; виховувати організованість, любов до школи. Хід уроку. I. Організаційний момент. II. Актуалізація опорних знань. 1. Повідомлення теми та мети уроку. 2. Мовні ігри.
Розробки уроків - Навчання грамоти - Читання 1 клас - ІІ семестр - (за підручником М. С. Вашуленка) - містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків навчання грамоти (читання) у 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми - БАБУСЕНЬКО РІДНЕСЕНЬКА. В. чухліб «Радість». Н. поклад «Гість». - післябукварний період. Н. Поклад «Гість». - післябукварний період. Мета: вдосконалювати навички правильного, виразного, свідомого читання; розвивати мовлення, вміння слухати й розуміти текст; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати чуйність, уважність, доброту. Хід уроку. I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ. II.
Инфоурок › Украинский язык ›Конспекты›Урок чтения, послебукварный период, 1 класс. Урок чтения, послебукварный период, 1 класс. Скачать материал. библиотека материалов. Добавить в избранное. Навчання грамоти (читання), післябукварний період. 1 клас. Тема уроку: Читайте уважно.
ü Післябукварний період. 2. Починають планомірне прищеплення найважливіших орфоепічних норм на уроках мови. ü В післябукварний період навчання грамоти. Перехід від читання складами до читання цілими словами на матеріалі літературних і дидактичних текстів здійснюється. ü У післябукварний період навчання грамоти. Вкажіть назву періоду. Вкажіть, чи в післябукварний період учні будують невелике зв’язне висловлювання, добирають до нього заголовок? ü Так. Вкажіть, чи на уроках післябукварного періоду застосовуються аналітико-синтетичні вправи з різними мовними одиницями: реченням, словами, звуками. ü Так. Доповніть запис. Орієнтовна швидкість читання на кінець 1 класу – 20 - 30 слів за хвилину.
У посібнику представлені оригінальні авторські розробки уроків з читання у післябукварний період за підручником В.О. Науменко «Читанка. Післябукварна частина. 1 клас». Матеріал посібника допоможе вчителям перших класів у підготовці до уроків навчання грамоти. Матеріали посібника містять багато пізнавального цікавого матеріалу, малюнки до творів, світлини письменників та поетів. Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних факультетів вищих навчальних закладів.
УРОКИ ЧИТАННЯ У ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД за підручником В.О. науменко. Джерело: docme.ru/Nmq5. 1. Категорія: Конспекти уроків | Додав: Avgustin (18.08.2015) | Автор: Зінов'єва, Суховерхова. Переглядів: 3281 | Рейтинг: 0.0/0. Всього коментарів: 0.
Післябукварний період використовується також для формування в учнів самостійності і читацької активності. У цей період учні ознайомлюються з творами найвидатніших українських і російських письменників, тому на уроці можуть звучати тексти не тільки з букваря, а й з окремо виданих художніх книжок цих авторів. З метою відпрацювання способів читання (цілими словами, зв'язно) та техніки (швидкості, виразності, правильності, усвідомленості) учитель використовує в роботі різноманітні дидактичні матеріали з читання, періодичні дитячі видання, ілюстровані книжки для дітей, а також навчальні посібн
Автор розробки: 'натюк Наталія Микола-вна Мета даного інтерактивного посібника ' надати допомогу вчителям при організаці- уроків з навчання грамоти у після б Мультимедійний супровід уроків української мови (післябукварний період) для 1 класу. дата публікації: 14 лютого 2017. Надруковано у: Початкова школа. Автор розробки: Гнатюк Наталія Миколаївна. Мета даного інтерактивного посібника – надати допомогу вчителям при організації уроків з навчання грамоти у після букварний період учнів 1 класу. Його навчальний зміст спрямований на закріплення вивчених простих орфограм і готує першокласника до вивчення української мови у другому класі.
Післябукварним періодом називають той період часу, який відводиться на закріплення і вдосконалення навичок читання на спеціально відібраному матеріалі. Після проходження “вивчення” азбуки не можна переводити дітей на читання будь-якого тексту “Читанки”. Цей перехід необхідно підготувати. Одне з актуальних питань цієї загальної проблеми є розробка шляхів вдосконалення навчально-виховного процесу в умовах одночасної роботи з 2-3 класами. Якщо брати 4-х річну школу, то слід зауважити, що найдоцільніше поєднання ми бачимо в 1-3 і 2-4 кл. Основною особливістю уроків в умовах малокомплектної школи є планування самостійної роботи, яка повторюється на уроці 4-5 разів від 5 до 10 хв. кожна.
Презентації та розробки уроків. 4 клас. схеми - опори( частини мови). Післябукварний період. Звукове значення букв я, ю, є. Післябукварний період. Апостроф. Післябукварний період. Вправи алфавіт. 4 клас.
ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД. У системі навчання грамоти післябукварний період є незначним за обсягом. Основне завдання цього періоду — систематизувати знання, уміння й навички з читання й письма, одержані першокласниками в добукварний і букварний періоди, забезпечити плавний перехід до навчання рідної мови в 2 класі за підручниками «Читанка» та «Українська мова». На цьому етапі навчання структура уроку з читання наближається до уроку за читанкою. Матеріалом для читання е зв'язні прозові і віршові тексти, на основі яких учитель формує вміння опрацьовувати їх: ділити на логічно завершені частини,
Посібник створено для роботи на уроках читання і письма у післябукварний період. Містить цікаві сучасні тексти різних жанрів. Різні види візуальної інформації сприятимуть розвитку критичного мислення, медіа- і читацької грамотності. Розробки уроків. Урок літературного читання у 4 кл. за п’єсою “Бабай-Ага…” X.
Гагаріна, 43 Тел.: (066)932-63-69, e-mail: tyse4k_@mail.ru. Бінарний урок навчання грамоти в післябукварний період Тема: вправи на розвиток навички читання та письма. Закріплення написання букв в основі яких лежить довга пряма похила лінія. Склад. Загадки. Мета: ознайомити учнів з різними видами загадок (загадки – порівняння, недомовки, акровірші). Вчити складати загадки, використовуючи порівняння. Закріпити написання букв в основі яких лежить довга пряма похила лінія.
Післябукварний період. Г. Малик "У лісі" (за читанкою Науменко). Опубліковано: Анна Юрзанова Вт, 2014-03-18 14:44. Розробка відкритого уроку для 1 класу за новою програмою 2012 року + презентація уроку. Автор: Юрзанова Анна Олександрівна, вчитель початкових класів Нагольно-Тарасівського навчально-виховного комплексу.
Видання містить розгорнуті розробки уроків з української мови для 1 класу (до Букваря авторів Н. М. Кравцової, О. Д. Придаток). У посібнику запропоновано різноманітні види роботи, спрямовані на розвиток читацьких навичок, формування допитливості та кмітливості учнів - Українська мова 1 клас - Розробки уроків ІІ семестр - Урок 63. Підсумковий урок - Післябукварний період (письмо). Підсумковий урок Післябукварний період (письмо). Урок можна провести у формі гри, змагання, турніру тощо. Пропонуємо завдання, які можна використати для такого уроку. 1. Гра «Весела гусениця». В одному казковому саду жила весела гусениця.
Коментарі
Дописати коментар